ZEMENĪTERSS

ZEMENĪTE
Vecums: 19
Dzīvesvieta: Limbaži

''_+_''

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

SPOKU STĀSTI.

Just izlasiet ;)

1. Manis paša notikums! Biju ar tēti aizgājis sēņot.
Ieejam mežā, izklīstam. Es eju, te pēkšņi priekšā veca sapuvusi māja, pilnīgs grausts! Eju iekšā, neviena cilvēka, viss kluss! Iekšā māja bija pilnībā neskarta izņemot visur bija 10cm putekļu kārta.
Staigāju pa māju, ieraugu galds uzklāts, ēdieni uz šķīvjiem, dzērieni krūzēs. It kā kaut kādas kāzas bijušas, bet viss pamests un visi ēdieni sapuvuši.
Te pēkšņi pulkstenis pie sienas nedarbojas, rāda 3 naktī. Ieraugu pie sienas kalendārs 1974. gads!
It kā mistiski visi cilvēki būtu pazuduši!
Ātri bēgu prom no tās vietas, skrienu pie tēta skatos viņam jau pilns
sēņu grozs, saucu viņu lai nāk apskatās to māju, kas bija tur pārsimts metru uz sāniem. Ejam, skatos vieta kur bija māja vairs nekas nav tikai krūmi nezāles un sūnas!
Ātri braucām prom no tās vietas, kas mistisks tur bija.
2. Reiz kaada sieviete brauca mashiinaa no darba. Tachu kopsh viena pagrieziena vinjai visu laiku sekoja kaads sarkans minibusinjsh. No saakuma sievietei bija vienalga – droshi vien brauc uz to pashu pusi, tad ta liela muizha. Bet mashiina turbinaaja sekot, un ik pa briidim iesleedza taalos lukturus, kuri izgaismoja sievietes mashiinu. Bet mashiina neatstaajaas no sievietes. Tad vinja nosprieda, ka brauks pa celju, pa kuru neviens nekad nebrauc, jo tur nav ne labs celjsh ne gaismas. Vinja nogriezaas pa to celju. Bet mashiina turpinaaja sekot un sleegaat iekshaa un aaraa taalos lukturus. Nu jau vinja bija paarbijusies, un zvaniija policijai, lai vinji gaida pie vinjas maajas un graabj ciet sarkanaa businja shoferi. Sieviete aizbrauca maajaas, kur policija kaa jau runaats gaidiija. Kad arii minibusinjsh apstaajaas policijas viiri pieskreeja klaat un graaba vinju cite, bet viirs kliedza: “nekjeriet mani, bet vinju!!” Policija pamaniija, kaa no sievietes mashiinas izkaapa kaads cits viirs ar nazi rokaas, bet tad vinjsh izgaisa. Beigaas atklaajaas, ka viirs kursh bija mashiinaa bija centies paargriezt sievietei riikli, bet sarkanais businjsh to bija pamaniijis un katru reizi kaa shis kaut kas gribeejis uzbrukt iesleedza taalos lukturus, lai izgaismotu mashiinu, un sieviete vinju pamaniitu.
3. Īstenībā, manos laukos jau nav īsti no kā baidīties, bet naktī es nereāli baidos iziet ārā (problēma tā, ka tolete ārā, kā jau laukos). Vnk. tur viss ir tumšs, gaisma nāk tikai no lukturīša un tālajām, vājajām ielas lampām. Viss izskatās ļoti tumšs un tālumā skan neapmierināto suņu gaudošana. Katra skaņa liekas dīvaina. Drošībai es parasti ņemu līdzi suni, bet viņa var izskriet kur no krūmiem un es jau no tā nomīžos. Bieži arī pa dārzu vakaros skraida visādas kaķenes ar saviem bērniem, un dažreiz arī ezīši. Īstenībā, ja es nedomāju, ka tur kas ir, jo tas laikam spoku stāstu pārlasīšanās dēļ..
4. Daudzu gadu laikā notikušas tūkstošiem sastapšanās ar citplanētiešiem. NLO pētnieki savus priekšstatus par to, kā izskatās šīs būtnes balsta uz aculiecinieku aprakstiem. Ir uzņemtas tikai dažas citplanētiešu fotogrāfijas, taču tās ir ļoti neskaidras.
5. Tas notika Sātiņu pamatskolā, kura izbūvēta bijušajā kara hospitālī. Daudzi cilvēki šajā vietā ir saskārušies ar asinis stindzinošiem gadījumiem. Pirmais stāsts ir par diviem zēniem, kuri vēlu vakarā skrēja pa skolas gaiteni un tā galā pamanīja vīrieti baltā uzsvārcī. Tas intensīvī soļoja- uz vietas! Pats dīvainākais bija tas, ka vīrietim trīka kāju. Tagad šie zēni ir jau pieauguši un vēl nesen apsprieda redzēto. Tas nebija nosapņots. Spokainais ārsts pat skatījies viņiem acīs.
Vēl šajā pašā skolā ir telpa, kur dzīvo skolas sargs. Bet tur ir ļoti grūti uzturēties, jo kā aizver acis, tad tajā vietā, kur ir logs nāk iekšā krustnešu karavīri. Var jau likties smieklīgi, bet to nav stāstījis tikai viens cilvēks. Un šajā telpā neviens vairs labprātīgi neuzturās.

marija 18/11/2010 11:51

man palikaloti bail

marija 18/11/2010 11:53

kada nakti eju pa ielu dzirdu troksni neliekos ne zinis eju talak peksni ieraugu briesmoni ar balu seju iekliedzos un beggu no ta laika es naktis vairs neeju ara

www.MoviesLV.com 07/03/2012 00:35

www.movieslv.com - skaties filmas internetā!

www.MoviesLV.com 07/03/2012 00:35

www.movieslv.com - skaties filmas internetā!

Evelina 21/11/2014 20:22

Man palika bail.

Man dazreiz pa naktim
Škiet ka kãds aiz manis elpo
Bet kad es pastos neviena nav.


Tas gan ir baisi

elisa 25/11/2014 20:02

kada vesa vakara kad gaju ara ar suni pastaigaties es redzeju baltu apveidu es pagriezos un skreju prom bet peksni es nokritu un vins man bija prieksa ..es saku drebet bet tad peksni vins leni saka veidot teikumu ''es saprast tevi tu nebaidies es ne launums es meitene....''es vairs netriceju es biju soka bet tad man sunitits uzleca klepi un regs pazuda...

samanta 27/01/2015 14:44

Es kad skatos spogulī man liekas ka tur ir pīķa dāma taču tur nav ja iedomājos par spokiem man ir bail. Es ticēju kādreiz spokiem bet vairs nēticu(jo sevišķi pīķa dāmai).Vienā vakarā es izgāju laukā es ar draudzenēm gājām uz muižu tur bija spogulis salauztas bet liels es tajā paskatījos un redzēju pīķa dāmu es aizbēgu bet draudzenes tur palika.Gad gāju gulēt apgriezu spoguli lai es nebaidītos gad aizmigu es dzirdēju ka kāds saka ja kaut ko pastāstīšot par manīm tad es miršu man palika ļoti bail es palīdu zem segas un vairs tāpēc es neticu spokiem man negribas iet uz muižām.

Elīze 12/02/2015 19:48

es gāju gulēt līdz ieraudziju gaismu pie māsa galvas es lūdzu viņai islēkt telefonu viņa islēdza bet gaisma vel joprojām bija es paskatijos no cita leņķa un ieraudziju balto pīķa dāmu es tā pārbijos ka man ir bail skatīties šausmenes

vallija 24/05/2015 14:52

mana maja kads saka staigat kad visi ijam ara

sanija 25/05/2015 08:20

Kādā veca skola ir uzcelta virs kapiem es ar draudzeni mes dzirdejam kad spele klavieres mes atri noskrejam leja un tud vel jo projam speleja bet tur nebija kops tas reizes mes nemacamies tur

Inese 08/11/2015 12:35

kad es izlasīju šos stāstus man drusku palika bail bet kad izlasīju komentārus es neticēju piemēram :Vallijai kā tu vari zināt ka tu izgāji ārā no mājas un tur sāka staigāt KĀ TU ZINI?
Evelīna ja tev šķiet ka tev aiz muguras kāds elpo tad neskaties tad tev gars sekos visu tavu atlikušo dzīvi

Annija 24/03/2016 23:17

Man vienreiz bij tā ka laukos ārā toalete un nemaz nav ļoti satumsis un man priekša netalu ir otras puses māja un tas logs un es redzu kautkas balts sīks velak ar tēti izejam laukā vairs nau
un bija arī gadijums ka mājas prikola pēc ieslēdzu negatīvo kameru un es redzu koridorā kādu seju ei tu nost es kāsu puss stundu trīcēju.. un ieteikums jums visam kad ejat laukā uz toleti pa tumsu centieties nedomāt neko tādu un pie sevis atkartot tādi nepastāt un visu laiku dungot tad viss bus labi un ja elpo aizmure tā godigi atvaino ir liela pārspīlēšana tapēc nedomā par to un buss ok un ir tā ka citi cilvēki sauc garus un ta talak ara tad ir beigas tevi vajās tev pat zilnieces nekas tamlidzigs nepalīdzes nedariet tā nekad NEKAD DZĪVĒ'!

Aiva 13/10/2016 23:31

Nebaidies No Briesmoņiem!:)
Mekle Tos! Skaties Pa Labi, Pa kreisi ,
Skapī,Zem gultas ,BETN NESKATIES UZ GRIESTIEM -tiem nepatīk kad tos atrod !!!

Agate 03/02/2017 12:46

Man patika! Man pašai ir bijis tā : kādu dienu mani mamma aizsūtīja uz veikalu. Kad kāpu lejā pa kāpņutelpas trepēm ieraudzīju tādu kā rēgu tādu kā ēnu...bet es nebēgu...es nenobijos. Man likās ka tas ar mani runā kaut kā tā : nebaidies...paliec...kaut kā tā tālāk nesadzirdēju.kad nācu no veikala tas tur vairs nebija.

karlis 08/04/2017 19:29

VISPAR KAD IZLASIJU PAR SAPUVUŠO MĀJU MAN BIJA GAN BAIL GAN ARI INTERESANTI PAT TIK ĻOTI KA NOKOPĒJU UN NOSKAITIJU MAMMAI UN TETIM!

RPUTIRNS PETILOPUYTRGZSGGBMGGF 08/04/2017 19:34

ABRAKADABRA ESMU IZSPIEJDEJS PIEPRASU 10 000 EURO TAS IR JOKS

KARLIS 08/04/2017 19:38

MAN ŠĶIET KA VISS KO TAS ''IZSPIEDEJS'' TIEŠĀM NEJOKOJAS PAR 10 000

māsa 31/07/2017 17:59

Es vienreiz sēdēju gultā un lasīju žurnālu kad mans kaķis palika traamīgs un sāka skatīties uz garderobes pusi. es piecēlos piegāju pie kaķa lai nomierinātu un tad sadtingu jo pie durvīm bija balta ēna. es aš ierāpos gultā un savilkos mazā čokurā. pēc kadas minūtes paskatījos atkal uz kaķi un tas jau skatījās man virs galvas . es biju šausmīgi nobijusies tāpēc nekustējos. pec kāda laika kaķis jau bija iegājis garderobē un skatījās. uz vannasistabu. vannasistaabā kaut kas nošķindēja un pēc tam iestājās. klusums. kaķis arī beidza skatīties. vienā punktā un gāja gulēt. no tās dienas es vairs nepalieku viena mājās.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma